Zaposlitev

PROSTO DELOVNO MESTO V LJUBLJANI!

Project Manager

Za vodenje prevajalskih, razvojnih in ostalih projektov iščemo sodelavca/-ko v Ljubljani.

PROJEKTNI VODJA IN PREVAJALEC (M/Ž)

Opis delovnega mesta

Ste organizirana, natančna in zanesljiva oseba? Ali imate ustrezno izobrazbo za prevajanje slovenščine, angleščine in drugih tujih jezikov? Ali sledite sodobnim trendom prevajalske industrije in tehnologije? Ste motivirana oseba, ki lahko učinkovito in uspešno opravlja delo v skupini in individualno? Ali imate izrazito dober občutek za ustno in pisno komunikacijo in delo z ljudmi? Ali ste podjetni in inovativni ter boste opravili kar največ za realizacijo ciljev podjetja? Dobrodošli v sredini podjetja Prevajalska agencija GORR.

Opis dela:

  • vodenje prevajalskih projektov s spletnim programom Plunet in SDL Trados Studio CAT orodjem, tj. prevzem naročila, priprava Studio projektov in paketov, delegiranje in koordinacija nalog ustreznim prevajalcem, lektorjem in ostalim ter oddaja končnega prevoda naročniku;
  • skrbni pregledi vseh prevodov s pomočjo QA orodji pred oddajo naročnikom;
  • sodelovanje z vodstvom pri tehnološkem razvoju podjetja;
  • sodelovanje z vodstvom in prodajnim oddelkom pri pripravi ponudb;
  • redno in natančno pisno in ustno poročanje nadrejenim.

Pričakujemo:

  • izkušnje z vodenjem prevajalskih projektov s pomočjo CAT orodij (obvezno);
  • odlično znanje slovenščine in angleščine (obvezno);
  • dobro poznavanje tehnologije in trendov industrije (prednost);
  • dobro pisno in ustno komunikacijo s sodelavci, dobavitelji in naročniki;
  • dobro poznavanje prevajalskih in pisarniških orodij: SDL Trados Studio in druga CAT orodja, MS Office (predvsem Outlook, Word in Excel), TMS (npr. Plunet) in QA (npr. Xbench);
  • najmanj 5 let delovnih izkušenj na področju prevajanja in vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu;
  • visoko mero odgovornosti in samoiniciativnosti;
  • organiziranost, natančnost in zanesljivost pri opravljanju dela;
  • prijetnega sodelavca, ki je dokazano sposoben sodelovati z različnimi sodelavci in slediti poslanstvu in viziji podjetja.

Nudimo:

  • pogodbo o zaposlitvi za določen čas 12 mesecev s 3 mesečnim poskusnim rokom, po preteku 12 mesecev je naš skupni cilj Pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas;
  • prijazno in pozitivno delovno okolje;
  • zanimive naloge, projekte, ki so polni izzivov in prinesejo karierno ter osebno rast;
  • mobilno in fleksibilno delovno mesto;
  • sodelovanje pri velikih in/ali pomembnih lokalnih, mednarodnih in celo globalnih 'zgodbah'.

POMEMBNO: želimo si privlačnih ponudb, ki vsebujejo izčrpen življenjepis, priporočila in drugo ter kontaktne podatke, da vas povabimo na intervju. Prijave pošljite na e-poštni naslov gregor.rosulnik@gorr.si. Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

Zaposlitev

Medse vabimo ljudi, ki ljubijo tuje jezike ter imajo izkušnje s prevajanjem in/ali tolmačenjem. Če želite ponuditi svoje znanje, veščine in sposobnosti, vas vabimo, da nam pošljete svojo prijavo z življenjepisom (CV). Povabili vas bomo na kratek sestanek, kjer bomo preverili vaše znanje.

Pogoji za zaposlitev:

    • ustrezna izobrazba,
    • 3 leta izkušenj (prevajanje/tolmačenje),
    • dokazi o izkušnjah (dokazila s potrdili/referencami).

Cenimo vaše znanje, veščine in sposobnosti, zato vam za kakovostno opravljeno delo zagotovimo ustrezno plačilo v dogovorjenem roku. Želimo si dolgoročnega sodelovanja, zato delujemo v duhu »win-win«. Vsaj enkrat letno se družimo na neformalnem srečanju, kjer izmenjamo izkušnje in se nasmejimo dogodivščinam, ki so se nam zgodile pri delu .

Prijave:

    • pošljite na elektronski naslov info@gorr.si;
    • dodatne informacije lahko dobite tudi po telefonu: +386 30 689 601.

Kazalo

Kontakt

Od ponedeljka do sobote:

8:00–20:00

E-pošta: info@gorr.si

Tel.: +386 40 507 974

Naročila

Naročila sprejemamo na:

Vse dni v tednu, celo leto na:

+386 40 507 974

Izberite nas

prevajalska agencija gorr - Gregor Rosulnik
Z mrežo vrhunskih prevajalcev in maternih govorcev zagotavljamo slovenskim in evropskim podjetjem najboljše storitve na področju tujih jezikov.
Gregor Rosulnik, direktor
prevajalska agencija gorr - Olivera Rosulnik
Prevajalski center GORR nudi kakovostne prevajalske storitve širokega nabora tujih jezikov. Naši ključni vodili sta strokovnost in znanje.
mag. Olivera Rosulnik, vodja prevajalskega centra

Zaupajo nam

Zaupajo nam pomembne in cenjene stranke, zato nam lahko zaupate tudi vi!

prevajalska agencija gorr referenca - Iskrameco prevajalska agencija gorr referenca - Sij prevajalska agencija gorr referenca - Protim Ržišnik Perc prevajalska agencija gorr referenca - Merkur prevajalska agencija gorr referenca - OHL ŽS prevajalska agencija gorr referenca - Carrera
prevajalska agencija gorr referenca - AT-Kearney prevajalska agencija gorr referenca - AV_studio prevajalska agencija gorr referenca - Perutnina-Ptuj prevajalska agencija gorr referenca - Pivovarna_Laško prevajalska agencija gorr referenca - pwc-logo prevajalska agencija gorr referenca - Terme Rogaška
prevajalska agencija gorr referenca - Fast Lane prevajalska agencija gorr referenca - Hotel Lovec prevajalska agencija gorr referenca - International institute of political science of Masaryk university prevajalska agencija gorr referenca - Slovenske železnice prevajalska agencija gorr referenca - Hotel Slon prevajalska agencija gorr referenca - RTC_Krvavec
prevajalska agencija gorr referenca - ISS prevajalska agencija gorr referenca - Adecco prevajalska agencija gorr referenca - Merkator prevajalska agencija gorr referenca - Iskra prevajalska agencija gorr referenca - Werkos prevajalska agencija gorr referenca - moVelenje

LocWorld

Osebna izkaznica

Naziv podjetja: Prevajalska agencija GORR, d. o. o.
Naslov podjetja: Partizanska cesta 42, 4220 Škofja Loka
Pisarna: Dolenjska cesta 242b, 1000 Ljubljana
Telefon: +386 40 507 974
E-mail: info@gorr.si

Kje nas najdete?

Web Analytics